Wszystkie linie stałe


Linie tramwajowe zwykłe
1[Głębokie (al. Wojska Polskiego/Miodowa) - al. Wojska Polskiego -] Zajezdnia Pogodno - al. Wojska Polskiego - pl. Sprzymierzonych - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - pl. Rodła - Matejki - pl. Żołnierza Polskiego - al. Niepodległości - Brama Portowa - al. 3 Maja - Narutowicza - Potulicka - Potulicka (Piekary)

Na trasie do Głębokiego kursuje w dni powszednie w szczycie, w dni świąteczne w godzinach 10-20 oraz w okresie letnim
2Dworzec Niebuszewo (Orzeszkowej/Boguchwały) (z powrotem: Orzeszkowej) - Boguchwały - Asnyka - Kołłątaja - al. Wyzwolenia - pl. Rodła - pl. Żołnierza Polskiego - al. Niepodległości - Brama Portowa - Wyszyńskiego - Nabrzeże Wieleckie (z powrotem: Dworcowa - Brama Portowa) - Dworcowa (Św. Ducha)
3Pomorzany (Budziszyńska/Smolańska) - Smolańska - Chmielewskiego - Kolumba - Dworzec Główny - Nowa - Dworcowa - Brama Portowa - al. Niepodległości - pl. Żołnierza Polskiego - pl. Rodła - al. Wyzwolenia - Krasińskiego - Niemierzyńska - Arkońska - Las Arkoński (Arkońska/Wojciechowskiego)
4Pomorzany (Budziszyńska/Smolańska) - al. Powstańców Wlkp. - al. Piastów - pl. Sprzymierzonych - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - pl. Rodła - Matejki - pl. Żołnierza Polskiego - al. Niepodległości - Brama Portowa - al. 3 Maja - Narutowicza - Potulicka - Potulicka (Piekary)

Kursuje w dni powszednie do godz. 17, nie kursuje w okresie letnim
5Krzekowo (Żołnierska/Klonowica) - Żołnierska - Mickiewicza - al. Bohaterów Warszawy - Jagiellońska - al. Piastów - pl. Sprzymierzonych - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - pl. Rodła - Matejki - Malczewskiego - Parkowa - Dubois - Firlika - Hutnicza (z powrotem: Firlika) - Stocznia Szczecińska (Firlika/Hutnicza)
6Pomorzany (Budziszyńska/Smolańska) - Smolańska - Chmielewskiego - Kolumba - Dworzec Główny - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Łady - Firlika - Hutnicza (z powrotem: Firlika) - Nocznickiego - Stalmacha - Lubeckiego - Ludowa - Dębogórska - Wiszesława - Światowida - Lipowa - Gocław (Lipowa/Szkolna)
6
BIS
Pomorzany (Budziszyńska/Smolańska) - Smolańska - Chmielewskiego - Kolumba - Dworzec Główny - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Łady - Firlika - Hutnicza (z powrotem: Firlika) - Nocznickiego - Stalmacha - Lubeckiego - Ludowa - Ludowa (Blizińskiego)

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu (5-6 i 14-15), nie kursuje w okresie letnim
7Krzekowo (Żołnierska/Klonowica) - Żołnierska - Mickiewicza - al. Bohaterów Warszawy - Krzywoustego - pl. Zwycięstwa - Brama Portowa - Wyszyńskiego - Energetyków - Gdańska - Basen Górniczy (Gdańska)
8Gumieńce (Kwiatowa/Brodnicka) - Kwiatowa - Okulickiego (z powrotem: Ku Słońcu) - Ku Słońcu - Sikorskiego - Krzywoustego - pl. Zwycięstwa - Brama Portowa - Wyszyńskiego - Energetyków - Gdańska - Basen Górniczy (Gdańska)
9Głębokie (al. Wojska Polskiego/Miodowa) - al. Wojska Polskiego - Wawrzyniaka - al. Bohaterów Warszawy - Krzywoustego - pl. Zwycięstwa - Brama Portowa - al. 3 Maja - Narutowicza - Potulicka - Potulicka (Piekary)
11Pomorzany (Budziszyńska/Smolańska) - al. Powstańców Wlkp. - al. Piastów - pl. Sprzymierzonych - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - pl. Rodła - Matejki - Malczewskiego - Parkowa - Dubois - Firlika - Hutnicza (z powrotem: Firlika) - Nocznickiego - Stalmacha - Lubeckiego - Ludowa - Ludowa (Blizińskiego)
12Pomorzany (Budziszyńska/Smolańska) - al. Powstańców Wlkp. - al. Piastów - pl. Sprzymierzonych - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - pl. Rodła - al. Wyzwolenia - Kołłątaja - Asnyka - Orzeszkowej (z powrotem: Boguchwały) - Dworzec Niebuszewo (Orzeszkowej/Boguchwały)
Linie autobusowe zwykłe
51Kołłątaja (Barbary) - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Chopina - Chorzowska - Osów (Miodowa/Chorzowska)
52Tkacka (Grodzka) - Grodzka - Sołtysia (z powrotem: Wyszyńskiego - Tkacka) - Wyszyńskiego - Energetyków - Gdańska - Kanał Parnicki - Marynarska - Wyspa Pucka (Marynarska)
53Pomorzany Dobrzyńska (Budziszyńska) (z powrotem: Budziszyńska - Inowrocławska - Dobrzyńska) - Budziszyńska - al. Powstańców Wlkp. - Milczańska - Mieszka I - Wierzbowa - Dworska - Derdowskiego - Witkiewicza - Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza (z powrotem: Reduty Ordona - Witkiewicza) - Wernyhory - Klonowica - Zawadzkiego - al. Wojska Polskiego - Zaleskiego - Słowackiego - al. Wyzwolenia - Staszica - Plater - Firlika - Hutnicza - Stocznia Szczecińska (Firlika/Hutnicza) [- Nocznickiego - Stalmacha - Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Blizińskiego - Lubeckiego) - Ludowa (Blizińskiego)]

Do Ludowej po 3 kursy w szczycie porannym i popołudniowym
54Basen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Walecznych - Pszenna - Handlowa - Osiedle Słoneczne (pętla) - Handlowa - Dąbska - Zoologiczna - Niedźwiedzia - Kijewo (Niedźwiedzia/Zwierzyniecka) [- Zwierzyniecka - Pomorska - Zakłady Mięsne (Potok/Pomorska)]

Do Zakładów Mięsnych wybrane kursy w godzinach 5-7, 13-16 oraz w dni powszednie w godzinach 21-22
55Basen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Granitowa - pl. Wolności - Metalowa - Przodowników Pracy - Rymarska - Autostrada (Rymarska/Wrzosowa)
55
BIS
Podjuchy Pętla (Metalowa) - Metalowa - Krzemienna - Smocza - Falskiego (z powrotem: Falskiego - Przewiewna - Krzemienna) - Smocza - Falskiego (Falskiego)

Kursuje w dni powszednie
56Basen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Cłowy - Przestrzenna - Gierczak - pl. Słowiański - Goleniowska - Dąbie Osiedle (Goleniowska/Goplańska)
57Kołłątaja (Barbary) - Kołłątaja - Asnyka - Boguchwały - Cyryla i Metodego - Sczanieckiej - Wilcza - Przyjaciół Żołnierza - Bandurskiego - Rostocka - Szczecińska - Duńska - Szwedzka - Dzierżonia - Złotowska - Perlista - (z powrotem: Szwedzka - Duńska) - Warszewo (Złotowska/Perlista)
58Stocznia Szczecińska (Firlika/Hutnicza) - Firlika (z powrotem: Firlika - Hutnicza) - Plater - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Bogumińska - Pokoju - Szosa Polska - Ogrodnicza - Ludgardy - Zagórskiego - Szosa Polska - Policka - Nehringa - Kościelna - Nad Odrą - Lipowa - Gocław (Lipowa/Szkolna)

Kursuje do godziny 18
59Plac Rodła (Piłsudskiego/Roosevelta) - al. Piłsudskiego - Matejki (z powrotem: Matejki - Malczewskiego - al. Wyzwolenia - al. Piłsudskiego) - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Bogumińska - Pokoju - Świętojańska - Wiszesława - Wiszesława (Zajezdnia Golęcin)
60Cukrowa (Dworzec Gumieńce/Husarów) - Cukrowa - Krakowska - [Wrocławska - Okulickiego] [Dworska] - Derdowskiego - Witkiewicza - Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza (z powrotem: Reduty Ordona - Witkiewicza) - Wernyhory - Klonowica - Unii Lubelskiej - al. Wojska Polskiego - Zaleskiego - Słowackiego - al. Wyzwolenia - Staszica - Plater - Firlika - Hutnicza (z powrotem: Firlika) - Stocznia Szczecińska (Firlika/Hutnicza)

W dni powszednie kursuje Wrocławską - Okulickiego, w dni świąteczne Dworską
61Dworzec Główny (przejście nadziemne) - Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Wyszyńskiego - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - pl. Kościuszki - al. Piastów (z powrotem: al. Piastów - Łokietka - Kopernika - pl. Zwycięstwa) - Mieszka I-go - Cukrowa - Rondo Uniwersyteckie - Cukrowa - Radomska - Południowa - Rondo Hakena (z powrotem: Rondo Hakena - Autostrada Poznańska - Cukrowa) - Autostrada Poznańska - Most Świerczewskiego - Autostrada Poznańska - Most I Armii Wojska Polskiego - Autostrada Poznańska - Granitowa - pl. Wolności - Metalowa (z powrotem: Szlamowa) - Podjuchy (Szlamowa/Metalowa)

Od kwietnia do października wybrane kursy w kierunku Dworca Głównego przez ul. Południową
61
BIS
Plac Zwycięstwa (Potulicka) - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - pl. Kościuszki - al. Piastów - Mieszka I - Cukrowa - Rondo Uniwersyteckie (z powrotem: Południowa - Radomska - Cukrowa - Rondo Uniwersyteckie) - Południowa

Kursuje w dni powszednie w godzinach 7:30-18, nie kursuje w okresie letnim
63Kołłątaja (Barbary) - Kołłątaja - Asnyka - Boguchwały - Cyryla i Metodego - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Bogumińska - Pokoju - Szosa Polska - Policka - Nehringa - Kościelna - Nad Odrą - Stołczyńska - Orłowska - Artyleryjska - Kamienna - Plażowa - Inwalidzka - Skolwin (Inwalidzka/Plażowa)
64Dąbie Osiedle (Goleniowska/Goplańska) - Goleniowska - Racławicka - Stacyjna (Dworzec Dąbie) - Pomorska - Gierczak - Krzywoń - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Granitowa - pl. Wolności - Metalowa - Przodowników Pracy - Rymarska - Klucz (Rymarska/Perkuna)
65Basen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa)
66Osiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa) - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Łubinowa - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Granitowa - pl. Wolności - Metalowa - Przodowników Pracy - Mechaniczna - Tokarska - Żydowce (Tokarska/Mechaniczna)

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu
67Karola Miarki (Ku Słońcu) - Ku Słońcu (z powrotem: Santocka - Świerczewska - Miarki) - Santocka - Poniatowskiego - Traugutta - al. Wojska Polskiego - Skargi - Staszica - Plater - Firlika - Hutnicza - Stocznia Szczecińska (Firlika/Hutnicza) [- Nocznickiego - Stalmacha - Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Blizińskiego - Lubeckiego) - Ludowa (Blizińskiego)]

Do Ludowej kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu
68Plac Rodła (ZUS/Piłsudskiego/Matejki) - al. Piłsudskiego - al. Wyzwolenia - Malczewskiego (z powrotem: Matejki) - Matejki - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Przyjaciół Żołnierza - Bandurskiego - Rostocka - Kormoranów (Rostocka)

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu
69Kołłątaja (Barbary) - Kołłątaja - Warcisława - Przyjaciół Żołnierza - Komuny Paryskiej - Rugiańska (Komuny Paryskiej) [- Rugiańska - Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Blizińskiego - Lubeckiego) - Ludowa (Blizińskiego)]

Do Ludowej po 3 kursy w szczycie porannym i popołudniowym
70Dworzec Główny (przejście podziemne) - Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Admiralska - Wawelska - Wały Chrobrego (z powrotem: Wały Chrobrego - Zygmunta Starego - Henryka Pobożnego - Małopolska - Komandorska - Jana z Kolna) - Szczerbcowa - Starzyńskiego - Małopolska - Matejki - pl. Rodła - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - al. Jedności Narodowej - Urząd Miejski (Jedności Narodowej/Felczaka)

Kursuje w dni powszednie w godzinach 7-17
71Basen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Łubinowa - Osiedle Słoneczne (Łubinowa/Przelotowa)
73DBasen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Cłowy - Przestrzenna - Gierczak - Plac Słowiański - Goleniowska - Tczewska - Bryczkowskiego - Bałtycka - Żuka - Sokołowskiego - Przytorze - Przylesie - Żuka - Szosa Stargardzka - Zwierzyniecka - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Leszczynowa - Eskadrowa - Most Cłowy - Gdańska - Basen Górniczy (Gdańska)

Linia okólna
73ZBasen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Cłowy - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Żuka - Przylesie - Przytorze - Żuka - Sokołowskiego - Bałtycka - Bryczkowskiego - Tczewska - Goleniowska - Plac Słowiański - Gierczak - Przestrzenna - Most Cłowy - Gdańska - Basen Górniczy (Gdańska)

Linia okólna
74[Łukasińskiego Ogrody - Łukasińskiego -] Zakłady Piekarnicze (Łukasińskiego/Żniwna) - Łukasińskiego - Czorsztyńska - Mickiewicza (z powrotem: Reduty Ordona) - Wernyhory - Klonowica - Krzekowo (pętla) - Żołnierska - Szeroka - Modra - Koralowa - Bezrzecze: Koralowa - Górna - Bezrzecze (Górna)

Kursy do Ogrodów:
- wszystkie - od kwietnia do października
- w godzinach szczytu - od listopada do marca
75Dworzec Główny (przejście nadziemne) - Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Wyszyńskiego - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - pl. Kościuszki - 26 Kwietnia - Santocka - Witkiewicza - Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza (z powrotem: Reduty Ordona - Witkiewicza) - Wernyhory - Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Szeroka - Żołnierska - Krzekowo (Żołnierska/Klonowica)
76Tkacka (Grodzka) - Grodzka - Sołtysia - Wyszyńskiego - Energetyków - Celna - [Heyki -] Bulwar Gdański - Bulwar Śląski - Bytomska - Rybnicka - Hryniewieckiego - Nabrzeże "Ewa" (Hryniewieckiego/Przejazd) - Hryniewieckiego - Rybnicka - Bytomska - Energetyków - Wyszyńskiego - Tkacka (Grodzka)

Niektóre kursy przez Heyki
77Osiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa) - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Łubinowa - Struga - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - pl. Słowiański - Racławicka - Stacyjna (Dworzec Dąbie) - Pomorska - Goleniowska - Kniewska - Lubczyńska - Kablowa - Dworzec Załom - Produkcyjna - Osiedle Kasztanowe
77
BIS
Osiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa) - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Łubinowa - Struga - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - pl. Słowiański - Racławicka (z powrotem: Stacyjna - Pomorska) - Dąbie Dworzec

Jeden kurs w szczycie porannym w dni nauki szkolnej
78Kołłątaja (Barbary) - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Chopina - Osiedle Arkońskie (Wiśniowy Sad/Chopina)

Kursuje w dni powszednie
79Basen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Cłowy - Przestrzenna - Gierczak - Krzywoń - Gryfińska - Struga - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Przyszłości - Pyrzycka - Topolowa - Jezierzyce (Topolowa/Mostowa)
80Zakłady Piekarnicze (Łukasińskiego/Żniwna) - Łukasińskiego - Czorsztyńska - Mickiewicza (z powrotem: Reduty Ordona) - Wernyhory - Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Spacerowa - Arkońska - Wszystkich Świętych - Chopina - Wiosny Ludów - Osiedle Arkońskie (Wiśniowy Sad/Chopina)
81Dworzec Główny (przejście podziemne) - Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Wyszyńskiego - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - pl. Kościuszki - al. Piastów - Mieszka I - Cukrowa (z powrotem: Cukrowa - Południowa) - droga nr 13 - Przecław [- droga nr 13 - Kołbaskowo]

Wybrane kursy do Kołbaskowa
82Kołłątaja (Barbary) - Kołłątaja - Asnyka - Boguchwały - Cyryla i Metodego - Sczanieckiej - Wilcza - Bandurskiego - Thugutta - Kormoranów - Krucza (z powrotem: Krucza - Obotrycka - Wilcza) - Krucza-Dom Kombatanta

Kursuje w godzinach 6:30-20
84Basen Górniczy (Gdańska) - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Walecznych - Mączna - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Dąbska - Zoologiczna - Niedźwiedzia - Kijewo (Niedźwiedzia/Zwierzyniecka)
87Kołłątaja (Barbary) - Kołłątaja - Orzeszkowej - Krasińskiego - Duńska - [Szwedzka - Dzierżonia - Złotowska - Perlista - (z powrotem: Szwedzka - Duńska) - Warszewo (Złotowska/Perlista)] - Szczecińska - Rostocka - Kormoranów (Rostocka)

Do Warszewa wybrane kursy w dni powszednie w szczycie porannym
101Plac Rodła (ZUS/Piłsudskiego/Matejki) - al. Piłsudskiego - al. Wyzwolenia - Malczewskiego (z powrotem: Matejki) - Matejki - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Bogumińska - Pokoju - Szosa Polska - Przęsocin: Szczecińska - Przęsocińska - Police: Asfaltowa - Wojska Polskiego - pl. Chrobrego (Rynek) - Kościuszki - Jasienicka - [Kuźnicka - Zakłady Chemiczne - Kuźnicka -] Jasienicka - Dworcowa - Ogrodowa - Podgórna (z powrotem: Podgórna - Dworcowa) - Jasienica

Kursy w dni powszednie w godzinach popołudniowych oraz większość kursów w dni świąteczne bez podjazdu pod Zakłady Chemiczne
102Gocław (Lipowa/Szkolna) - Lipowa - Nad Odrą - Stołczyńska - Police: Nadbrzeżna - Cisowa - Asfaltowa - Wojska Polskiego - pl. Chrobrego (Rynek) - Grunwaldzka - Siedlecka - Piłsudskiego - Tanowska - Police Szkoła (Licealna/Tanowska)

Niektóre kursy w dni powszednie wydłużone do Prywatnego Liceum (ul. Licealna)
103Głębokie (al. Wojska Polskiego/Miodowa) - Zegadłowicza - Pilchowo: Szczecińska - Bartoszewo - Tanowo: Szczecińska - Policka - Trzeszczyn: Kościuszki - Police: Tanowska - Siedlecka - Piłsudskiego - Wyszyńskiego - Piaskowa - Grzybowa - Piłsudskiego - Mazurska - Kołłątaja - Grunwaldzka - Police Rynek (pl. Chrobrego) [ - Kościuszki - Jasienicka - Kuźnicka - Zakłady Chemiczne]

Do Zakładów Chemicznych kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu; wybrane kursy także w godzinach wieczornych i w dni świąteczne
106Głębokie (al. Wojska Polskiego/Miodowa) - Zegadłowicza - Pilchowo: Szczecińska - Leśna - Leśno Górne - Siedlice - Police: Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Siedlecka - Grunwaldzka - Police Rynek (pl. Chrobrego)
107Plac Rodła (ZUS/Piłsudskiego/Matejki) - al. Piłsudskiego - al. Wyzwolenia - Malczewskiego (z powrotem: Matejki) - Matejki - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Bogumińska - Pokoju - Szosa Polska - Przęsocin: Szczecińska - Przęsocińska - Police: Asfaltowa - Wojska Polskiego - Piłsudskiego - Wyszyńskiego - Osiedle Chemik
109Police Rynek (pl. Chrobrego) - Grunwaldzka - Batorego - Szkolna - Kołłątaja - Mazurska - Piłsudskiego - Grzybowa - Piaskowa [- Wyszyńskiego - Siedlice] [- Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Tanowska - Police Szkoła (Licealna/Tanowska)]

Kursuje w dni nauki szkolnej do godz. 18, niektóre kursy do Siedlic
Niektóre kursy w kierunku Police Szkoła wydłużone do Prywatnego Liceum (ul. Licealna)
111[Jasienica - Podgórna - (z powrotem: Podgórna - Ogrodowa) - Dworcowa - Jasienicka [- Kuźnicka - Zakłady Chemiczne - Kuźnicka] - Kościuszki -] Police Rynek (pl. Chrobrego) - Grunwaldzka - Batorego - Szkolna - Kołłątaja - Mazurska - Piłsudskiego - Grzybowa - Piaskowa - Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Tanowska - Fabryczna - Zajezdnia Police

Kursuje w dni powszednie do godz. 17
Do Jasienicy jeden kurs w szczycie porannym (z podjazdem pod Zakłady Chemiczne), dwa kursy w szczycie popołudniowym
Linie autobusowe pospieszne
AOsiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa) - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Osiedle Słoneczne - Przelotowa - Jasna - Struga - Hangarowa - Eskadrowa - Most Pionierów Miasta Szczecina - Gdańska - Energetyków - Wyszyńskiego - Brama Portowa - al. Niepodległości - al. Wyzwolenia - pl. Rodła - al. Piłsudskiego - Matejki - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Hoża - Studzienna (Hoża/Żelazna)
BOsiedle Słoneczne (Łubinowa/Przelotowa) - Łubinowa - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Leszczynowa - Eskadrowa - Most Pionierów Miasta Szczecina - Gdańska - Energetyków - Wyszyńskiego - Brama Portowa - al. Niepodległości - pl. Rodła - al. Wyzwolenia - Kołłątaja - Orzeszkowej (z powrotem: Krasińskiego - al. Wyzwolenia) - Krasińskiego - Chopina - Wiosny Ludów - Osiedle Arkońskie (Wiśniowy Sad/Chopina)
COsiedle Kasztanowe - Produkcyjna - Dworzec Załom - Kablowa - Lubczyńska - Kniewska - Goleniowska - pl. Słowiański - Gierczak - Przestrzenna - Most Cłowy - Gdańska - Energetyków - Wyszyńskiego - Brama Portowa - al. Niepodległości - al. Wyzwolenia - al. Piłsudskiego (z powrotem: Matejki - pl. Żołnierza Polskiego) - Plac Rodła (Piłsudskiego/Roosevelta)
C
BIS
Dąbie Osiedle (Goleniowska/Goplańska) - Goleniowska - pl. Słowiański - Gierczak - Przestrzenna - Most Cłowy - Gdańska - Energetyków - Wyszyńskiego - Brama Portowa - al. Niepodległości - al. Wyzwolenia - al. Piłsudskiego (z powrotem: Matejki - pl. Żołnierza Polskiego) - Plac Rodła (Piłsudskiego/Roosevelta)

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu porannego, nie kursuje w okresie letnim
DOsiedle Słoneczne (Łubinowa/Przelotowa) - Łubinowa - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Leszczynowa - Eskadrowa - Most Pionierów Miasta Szczecina - Gdańska - Energetyków - Wyszyńskiego - Brama Portowa - al. Niepodległości - pl. Żołnierza Polskiego - al. Wyzwolenia - Plac Rodła (al. Wyzwolenia/Małopolska)

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu, nie kursuje w okresie letnim
EOsiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa) - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Osiedle Słoneczne - Przelotowa - Jasna - Struga - Hangarowa - Eskadrowa - Most Pionierów Miasta Szczecina - Gdańska - Energetyków - Wyszyńskiego - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - al. Wojska Polskiego - Plac Sprzymierzonych (al. Wojska Polskiego/Piłsudskiego)

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu, nie kursuje w okresie letnim
FPlac Rodła (ZUS/Piłsudskiego/Matejki) - al. Piłsudskiego - al. Wyzwolenia - Malczewskiego (z powrotem: Matejki) - Matejki - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Bogumińska - Pokoju - Szosa Polska - Przęsocin: Szczecińska - Przęsocińska - Police: Asfaltowa - Wojska Polskiego - Piłsudskiego - Wyszyńskiego - Osiedle Chemik

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu, nie kursuje w okresie letnim
GPlac Rodła (Piłsudskiego/Roosevelta) - Matejki - pl. Żołnierza Polskiego (z powrotem: al. Wyzwolenia - al. Piłsudskiego) - al. Niepodległości - Brama Portowa - Wyszyńskiego - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Struga - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Żuka - Sokołowskiego (z powrotem: Żuka) - Bałtycka - Wielgowo Bryczkowskiego (Tczewska/Bałtycka)

Kursuje w dni powszednie w godzinach szczytu, nie kursuje w okresie letnim
Linie autobusowe nocne
521Dworzec Główny (przejście podziemne) - Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Wyszyńskiego - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - pl. Kościuszki - 26 Kwietnia - Santocka - Witkiewicza - Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza (z powrotem: Reduty Ordona - Witkiewicza) - Wernyhory - Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - Szeroka - Żołnierska - Krzekowo (Żołnierska/Klonowica)
522[Warszewo (Złotowska/Perlista) - Złotowska - Dzierżonia (z powrotem: Perlista) - Szwedzka - Duńska - Szczecińska - Miejska - Rostocka -] Kormoranów (Rostocka) - Bandurskiego - Przyjaciół Żołnierza - Wilcza - Sczanieckiej - Cyryla i Metodego - Boguchwały - Asnyka - Niemcewicza - Krasińskiego - al. Wyzwolenia - pl. Rodła - pl. Żołnierza Polskiego - al. Niepodległości - Brama Portowa - Wyszyńskiego - Energetyków - Gdańska - Most Cłowy - Przestrzenna - Gierczak - Racławicka - Stacyjna - Pomorska - Goleniowska - Dąbie Osiedle (Goleniowska/Goplańska) [- Goleniowska - Kniewska - Lubczyńska - Kablowa - Osiedle Kasztanowe]

Część kursów w relacjach skróconych do Kormoranów lub Dąbia Osiedla
523Wiszesława (Zajezdnia Golęcin) - Dębogórska - Robotnicza - Studzienna - Hoża - Obotrycka - Przyjaciół Żołnierza - Warcisława - Kołłątaja - Niemcewicza - Krasińskiego - al. Wyzwolenia - pl. Rodła - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - pl. Sprzymierzonych - al. Piastów - Mieszka I - Cukrowa (z powrotem: Cukrowa - Południowa) - Cukrowa (Dworzec Gumieńce/Husarów) [- droga nr 13 - Przecław]

Wybrane kursy do Przecławia
524Pomorzany Dobrzyńska (Budziszyńska) (z powrotem: Budziszyńska - Inowrocławska - Dobrzyńska) - Budziszyńska - al. Powstańców Wlkp. - al. Piastów - pl. Sprzymierzonych - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - pl. Rodła - Matejki - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Bogumińska - Pokoju - Szosa Polska - Nehringa - Policka - Przęsocin - Przęsocińska - Police: Asfaltowa - Wojska Polskiego - pl. Chrobrego (Rynek) - Grunwaldzka - Kołłątaja - Mazurska - Piłsudskiego - Grzybowa - Piaskowa - Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Siedlecka - Tanowska - Fabryczna - Zajezdnia Police [- Fabryczna - Tanowska - Grunwaldzka - pl. Chrobrego (Rynek) - Kościuszki - Jasienicka - Jasienica]

Do Jasienicy jeden kurs z soboty na niedzielę
525Krzekowo (Żołnierska/Klonowica) - Klonowica - Klonowica - Unii Lubelskiej - al. Wojska Polskiego - Spacerowa - Arkońska - Niemierzyńska - Krasińskiego - al. Wyzwolenia - pl. Rodła - al. Piłsudskiego - Matejki - Malczewskiego - Parkowa - Dubois - Firlika - Hutnicza - Nocznickiego - Stalmacha - Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Konarskiego) - Dębogórska - Wiszesława (Zajezdnia Golęcin)
526Dworzec Główny - Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Łady - Firlika - Hutnicza - Nocznickiego - Stalmacha - Lubeckiego - Ludowa (z powrotem: Konarskiego) - Dębogórska - Wiszesława - Światowida - Lipowa - Nad Odrą - Stołczyńska - Police: Nadbrzeżna - Cisowa - Asfaltowa - Wojska Polskiego - pl. Chrobrego (Rynek) - Grunwaldzka - Siedlecka - Grzybowa - Piaskowa - Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Tanowska - Fabryczna - Zajezdnia Police
527Dworzec Główny (przejście podziemne) - Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Wyszyńskiego - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - pl. Kościuszki - al. Bohaterów Warszawy - Mickiewicza - Wernyhory - Klonowica - Krzekowo (Żołnierska/Klonowica) [- Szeroka - Modra - Koralowa - Bezrzecze: Koralowa - Górna - Bezrzecze (Górna)]

Niektóre kursy tylko do Krzekowa
528Pomorzany Dobrzyńska (Budziszyńska) (z powrotem: Budziszyńska - Inowrocławska - Dobrzyńska) - Budziszyńska - Smolańska - Chmielewskiego - Kolumba - Dworzec Główny - Nabrzeże Wieleckie - Wyszyńskiego - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - pl. Kościuszki - Sikorskiego - Ku Słońcu (z powrotem: Kwiatowa - Okulickiego - Ku Słońcu) - Gumieńce (Kwiatowa/Brodnicka)
529Plac Rodła - al. Wyzwolenia - pl. Żołnierza Polskiego - al. Niepodległości - Brama Portowa - al. 3 Maja - Owocowa - Czarnieckiego - Potulicka - Piekary - Dąbrowskiego - al. Powstańców Wielkopolskich - Milczańska - Mieszka I - Cukrowa (z powrotem: Południowa) - Południowa - Radomska - Cukrowa - Krakowska - Wrocławska - Okulickiego - Ku Słońcu - Santocka - 26 Kwietnia - Taczaka - Łukasińskiego - Czorsztyńska - Mickiewicza (z powrotem: Reduty Ordona) - Wernyhory - Klonowica - Krzekowo (Żołnierska/Klonowica) [- Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - al. Wojska Polskiego - Zegadłowicza - Głębokie Jaworowa (Zegadłowicza)]

Niektóre kursy tylko do Krzekowa
531Krzekowo (Żołnierska/Klonowica) - Klonowica - Zawadzkiego - Szafera - al. Wojska Polskiego - pl. Sprzymierzonych - al. Piłsudskiego - pl. Grunwaldzki - pl. Rodła - al. Wyzwolenia - pl. Żołnierza Polskiego - al. Niepodległości - Brama Portowa - Wyszyńskiego - Energetyków - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfińska - Struga - Jasna - Przelotowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa)
532[Osów (Miodowa/Chorzowska) - Chorzowska - Chopina -] Osiedle Arkońskie (Wiśniowy Sad/Chopina) - Chopina - Orzeszkowej - Kołłątaja - Niemcewicza - Krasińskiego - al. Wyzwolenia - pl. Rodła - pl. Żołnierza Polskiego - al. Niepodległości - Brama Portowa - Wyszyńskiego - Energetyków - Gdańska - Most Pionierów Miasta Szczecina - Eskadrowa - Leszczynowa - Gryfińska - Struga - Łubinowa - Handlowa - Chłopska - Kolorowych Domów - Osiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa)

Niektóre kursy tylko do Osiedla Arkońskiego
533Klucz (Perkuna/Rymarska) - Rymarska - Przodowników Pracy - Metalowa - pl. Wolności - Granitowa - Batalionów Chłopskich - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - Racławicka (z powrotem: Stacyjna - Pomorska) - Dąbie Dworzec
534Osiedle Bukowe (Kolorowych Domów/Brązowa) - Kolorowych Domów - Chłopska - Handlowa - Os. Słoneczne - Handlowa - Dąbska - Zoologiczna - Niedźwiedzia - Zwierzyniecka - Szosa Stargardzka - Żuka - Sokołowskiego (z powrotem: Żuka) - Bałtycka - Wielgowo Bryczkowskiego (Tczewska/Bałtycka)
Linie autobusowe bezpłatne
701Plac Tobrucki (Nowa/Św. Ducha) - Nowa - Dworcowa - al. Niepodległości - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - 26 Kwietnia - Santocka - Witkiewicza - Derdowskiego - Ku Słońcu - Centrum Handlowe Ster
702Romera - Szafera - Zawadzkiego - Klonowica - Wernyhory - Reduty Ordona - Łukasińskiego - Grota-Roweckiego - Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza - Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza - Żołnierska - Szeroka - Szafera) - Derdowskiego - Europejska - Krakowska - Rondo Uniwersyteckie - Południowa - Mieszka I-go - Milczańska - Carrefour "Mieszka I" (Mieszka I)
703Plac Rodła (Piłsudskiego/Roosevelta) - Matejki - pl. Żołnierza Polskiego - al. Wyzwolenia - al. Piłsudskiego - pl. Sprzymierzonych - al. Piastów - Mieszka I - Białowieska - Tesco - Milczańska - Mieszka I - al. Piastów - pl. Sprzymierzonych - al. Piłsudskiego - Plac Rodła

Kursuje w godzinach 9-19 (w niedziele 10-19)
Przystanki: » Plac Rodła (przy al. Wyzwolenia), Piastów, Plac Kościuszki, Dąbrowskiego
704Pomorzany Dobrzyńska (Budziszyńska) (z powrotem: Budziszyńska - Inowrocławska - Dobrzyńska) - Budziszyńska - al. Powstańców Wlkp. - Milczańska - Tesco

Kursuje w godzinach 9-20 (w niedziele 10-20)
Obowiązują przystanki jak dla linii 53
705Zawadzkiego (Zawadzkiego/Litewska) - Zawadzkiego - Klonowica - Wernyhory - Reduty Ordona (z powrotem: Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza) - Witkiewicza - Derdowskiego - Dworska - Wierzbowa - Mieszka I - Milczańska - Tesco

Kursuje w godzinach 9-19 (w niedziele 10-19)
Przystanki: Zawadzkiego Kościół, Wernyhory, » Chłopickiego/« Żwirki i Wigury, Derdowskiego, Ku Słońcu, Wierzbowa
707Niemcewicza (Kołłątaja/Niemcewicza) - Kołłątaja - Warcisława - Przyjaciół Żołnierza - Wilcza - Scanieckiej - Gontyny - Matejki - al. Piłsudskiego (z powrotem: al. Wyzwolenia - Kołłątaja) - al. Wyzwolenia - al. Niepodległości - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - al. Piastów - Mieszka I - Milczańska - Tesco

Kursuje w godzinach 11-19
708Zawadzkiego (Zawadzkiego/Litewska) - Zawadzkiego - Klonowica - Wernyhory - Reduty Ordona (z powrotem: Żwirki i Wigury - Czorsztyńska - Mickiewicza) - Witkiewicza - Derdowskiego - Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu - Okulickiego) - Centrum Handlowe Ster

Kursuje w godzinach 10-22
Przystanki: Zawadzkiego Kościół, Wernyhory, » Chłopickiego/« Żwirki i Wigury, Derdowskiego, » Ku Słońcu (PKS)/« Ku Słońcu (Okulickiego)
709Rugiańska (Komuny Paryskiej) - Komuny Paryskiej - Przyjaciół Żołnierza - Warcisława - Kołłątaja - Rondo Sybiraków - Kołłątaja - Rondo Giedroycia - Staszica - ks. Samolei - Matejki (z powrotem: Matejki - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Komuny Paryskiej) - Malczewskiego - al. Wyzwolenia - pl. Rodła (z powrotem: pl. Rodła - Piłsudskiego - Matejki - Wyzwolenia - pl. Żołnierza Polskiego - Niepodległości - Brama Portowa - pl. Zwycięstwa - Krzywoustego - pl. Kościuszki - Krzywoustego - Bohaterów Warszawy (z powrotem: Bohaterów Warszawy - Sikorskiego - Pułaskiego - Piastów - Narutowicza - 3-go Maja - Brama Portowa - Carrefour "Turzyn" (Bohaterów Warszawy)
711Real (Struga) - Struga - Łubinowa - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Granitowa - pl. Wolności - Metalowa - Szarego (z powrotem: Szlamowa) - Podjuchy (Szlamowa/Metalowa)
712Targowisko Manhattan - Staszica - Kołłątaja - Warcisława - Przyjaciół Żołnierza - Komuny Paryskiej - Rugiańska (Komuny Paryskiej) - Komuny Paryskiej - Wilcza - Plater - Staszica - Targowisko Manhattan

Kursuje od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18
713Pomorzany Dobrzyńska (Budziszyńska) (z powrotem: Budziszyńska - Inowrocławska - Dobrzyńska) - Budziszyńska - al. Powstańców Wlkp. - Milczańska - Mieszka I - Południowa - Krakowska - Wrocławska - Okulickiego - Kwiatowa - Ku Słońcu - Centrum Handlowe Ster
714Real (Struga) - Struga - Łubinowa - Struga - Gryfińska - Krzywoń - Gierczak - pl. Słowiański - Goleniowska - Dąbie Osiedle (Goleniowska/Goplańska)


Powrót do podstrony "Układ linii tramwajowych i autobusowych"
Powrót do strony głównej serwisu